Декорирани шишиња

600 ден

Уникатни декорации од рециклирани материјали

Производот ќе биде испорачан за 1-3 работи денови
Категорија:

Опис на производ


Оценки

Не постојат оцени за производот!

Остави прв оценка за произвдот “Декорирани шишиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

Политика за начинот на плаќање

Наплата при испорака

Политика за достава на производите

Бесплатна достава во Скопје

Поставени прашања

Нема записи.