Постери за детска соба (Бетмен)

500 ден600 ден

Постер за детска соба – од колекцијата „СУПЕРХЕРОИ“

0 од 5
Производот ќе биде испорачан за 1 работен ден
SKU: N/A Категорија:

Опис на производ

Постер за детска соба – од колекцијата „СУПЕРХЕРОИ“
———————————
Димензија: 21×30 или 30×40
Цена: 500 ден / 600 ден
Боја на рамка: бела или црна
———————————
Доколку нарачате повеќе рамки, цената се намалува
Димензија 21×30:
Цена на втора рамка: 400 ден
Цена на трета рамка: 300 ден
Димензија 30×40
Цена на втора рамка: 500 ден
Цена на трета рамка: 400 ден

Дополнителни информации

Димензии на рамка

21х30cm, 30х40cm

Оценки

Не постојат оцени за производот!

Остави прв оценка за произвдот “Постери за детска соба (Бетмен)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

Политика за начинот на плаќање

Доколку производот се нарача во комплет со рамка и достава, плаќањето се врши на доставувачот преку карго.

Доколку производот се нарача во електронска верзија како документ кој сам би го печателе и врамиле, плаќањето се врши на сметка.


Политика за достава на производите

Доколку производот се нарача во комплет со рамка и достава, доставата се прави преку карго на Вашата адреса.

Доколку производот се нарача во електронска верзија како документ кој сам би го печателе и врамиле, се доставува електронски на начин на кој му одговара на купувачот (преку социјални мрежи, e-mail, we transfer и слично)


Политика за враќање на производот во случај на незадоволство

Пред да се испорача производот истиот му се праќа на купувачот во електронска верзија во ниска резолуција, по одобрување истиот се доставува.


Поставени прашања

Нема записи.