Ѕвездена мапа

600 ден1.900 ден

Ѕвездената мапа ја прикажува единствената позиција на ѕвездите во одреден момент, по дата и локација.

0 од 5
SKU: N/A Категорија:

Опис на производ

Што представува Ѕвездената мапа?

Ова е вистинската мапа на небото создадена од датумот и локацијата што ја обезбедувате. Можете да ја направите уште поперсонализирана со додавање текст/порака по ваш избор и избирање на еден од стиловите на бои. 

Ѕвездената мапа е минималистички постер кој совершено се вклопува во секој дом. Совршен подарок за свадба, раѓање на дете, крштевка или друг специјален момент.

Димензија 21×30

Цена со рамка: 600 ден

Димензија 30×40

Опции: Рамка / Дрвен носач / Само слика

Цена: 900 ден / 700 ден / 500 ден

Димензија 50×70

Опции: Рамка / Дрвен носач / Само слика

Цена: 1900 ден / 1200 ден / 900 ден

Дополнителни информации

Димензија на рамка

21х30cm, 30х40cm, 50x70cm

Оценки

Не постојат оцени за производот!

Остави прв оценка за произвдот “Ѕвездена мапа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

Политика за начинот на плаќање

Доколку производот се нарача во комплет со рамка и достава, плаќањето се врши на доставувачот преку карго.

Доколку производот се нарача во електронска верзија како документ кој сам би го печателе и врамиле, плаќањето се врши на сметка.

Политика за достава на производите

Доколку производот се нарача во комплет со рамка и достава, доставата се прави преку карго на Вашата адреса.

Доколку производот се нарача во електронска верзија како документ кој сам би го печателе и врамиле, се доставува електронски на начин на кој му одговара на купувачот (преку социјални мрежи, e-mail, we transfer и слично)

Политика за враќање на производот во случај на незадоволство

Пред да се испорача производот истиот му се праќа на купувачот во електронска верзија во ниска резолуција, по одобрување на дизајнот истиот се доставува.

Поставени прашања

Нема записи.