0008_Држач за мобилен инспириран од најпопуларната серија Игра на Тронови

Држач за мобилен инспириран од најпопуларната серија моментално во светот Игра на Тронови

  •  Сите наши производи се креативно спакувани
  •  При нарачката истите ги добивате подготвени за подарок
0 од 5
Производот ќе биде испорачан за 3-4 работни денови
SKU: N/A Категорија:

Опис на производ

Држач за мобилен инспириран од најпопуларната серија моментално во светот Игра на Тронови.

За нарачка е потребна Вашата адреса и телефонски број за контакт. Доколку се наоѓате во Скопје доставата е бесплатна, за другите градови се доплаќа 100денари.

Сите наши производи се креативно спакувани и истите ги добивате подготвени за подарок.

Дополнителни информации

Dimensions16 × 10 × 22 cm
Материјал

Дрво

Оценки

Не постојат оцени за производот!

Остави прв оценка за произвдот “0008_Држач за мобилен инспириран од најпопуларната серија Игра на Тронови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

Политика за начинот на плаќање

Наплатата се врши при достава на производите. 

Политика за достава на производите

Доставата низ Скопје е бесплатна, за другите градови се доплаќа 100 денари. Доставата се врши преку карго на Вашата адреса. Во Скопје доставата се врши во рок од 4 дена, за другите градови се доставува до карго во рок од 4 дена и понатаму зависи до каргото за колку време ке ја достави пратката.

Поставени прашања

Нема записи.