0009_Привезоци инспирирани од најпопуларната серија Игра на Тронови

Привезоци инспирирани од најпопуларната серија моментално во светот Игра на Тронови

Комплет од 4 привезока по Ваш избор  чини 800 денари

Комплет од 2 привезока по Ваш избор чини 600 денари

  •  Можете да ги комбинирате по ваша желба
  • Сите наши производи се креативно спакувани
  • При нарачката истите ги добивате подготвени за подарок
0 од 5
Производот ќе биде испорачан за 3-4 работни денови
SKU: N/A Категорија:

Опис на производ

Привезоци инспирирани од најпопуларната серија моментално во светот Игра на Тронови.

– Комплет од 4 привезока по Ваш избор  чини 800 денари.

– Комплет од 2 привезока по Ваш избор чини 600 денари.

За нарачка е потребна Вашата адреса и телефонски број за контакт. Доколку се наоѓате во Скопје доставата е бесплатна, за другите градови се доплаќа 100денари.

  •  Можете да ги комбинирате по ваша желба
  • Сите наши производи се креативно спакувани
  • При нарачката истите ги добивате подготвени за подарок

Дополнителни информации

Dimensions20 × 8 × 1.2 cm
Материјал

Дрво

Оценки

Не постојат оцени за производот!

Остави прв оценка за произвдот “0009_Привезоци инспирирани од најпопуларната серија Игра на Тронови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

Политика за начинот на плаќање

Наплатата се врши при достава на производите. 

Политика за достава на производите

Доставата низ Скопје е бесплатна, за другите градови се доплаќа 100 денари. Доставата се врши преку карго на Вашата адреса. Во Скопје доставата се врши во рок од 4 дена, за другите градови се доставува до карго во рок од 4 дена и понатаму зависи до каргото за колку време ке ја достави пратката.

Поставени прашања

Нема записи.