Почетна / архива палети

архива палети

Креативна идеја – Базен на платформа

Napravi sam - Bazen na platforma

Поставувањето на базен во вашиот двор дефинитивно претставува вистински избор за релаксација, уживање и многубројни дружења со семејството и пријателите во топлите летни денови. Дали и вие сонувате да имате сопствен базен во вашиот двор?

Повеќе »

Неверојатна колепка од палети во форма на полумесечина направил таткото за своето бебе

Napravi sam - Kolepka od paleti vo forma na pomumesecina

Љубовта на таткото кон своето новородено бебе не познава граници. Оваа интересна и уникатна колепка за бебе е направена со многу труд и љубов од обични палети, шперт плоча, алат за сечење, бормашина и брусалица.

Повеќе »

Прекрасна масичка од палети

napravi sam - masicka od paleti

Почнува сезоната во која што сите ќе си го бараме спасот од горештините. Во овој направи сам проект ви нудиме една прекрасна масичка за во вашиот дом, двор, викендица или тераса каде што ќе го поминувате поголемиот дел од денот со вашите најблиски пијатели.

Повеќе »